Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20176
Stary 12.04.2012, 10:32
Cytat:
Czyli mamy poczatek konca Polonii wspieranej przez Wojciechowskiego
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
No to teraz, niezależnie od własnych sympatii i antypatii oraz niezaleznie od własnych partykularnych interesów, wszyscy solidarnie trzymamy kciuki za kolejno Cracovię, Ruch, Amicę, Zagłębie i Podbeskidzie i zamykamy temat tego sztucznego tworu jakim jest "JWC Dyskobolia Polonia Grodzisk Wielkopolski oddział w Warszawie" Jak skończą poza pucharowym miejscem, to może faktycznie Wojciechowski rzuci to wszystko w diabły i da sobie spokój z piłką nożną w ogóle. Trzeba przyznać, że i dla was i dla nas byłby to piękny rok, gdyby Cracovia spadła, a ten wrzód udający Polonię przestał istnieć


Edit: Kyrie Eleison, co za błąd!!! Przepraszam, już poprawiłem, oczywiście że Wielkopolski!
Ostatnio edytowane przez Sartre : 12.04.2012 o godz. 10:44.
Legionista
Odpowiedz cytując