No to teraz, niezależnie od własnych sympatii i antypatii oraz niezaleznie od własnych partykularnych interesów, wszyscy solidarnie trzymamy kciuki za kolejno Cracovię, Ruch, Amicę, Zagłębie i Podbeskidzie i zamykamy temat tego sztucznego tworu jakim jest "JWC Dyskobolia Polonia Grodzisk
Wielkopolski oddział w Warszawie"

Jak skończą poza pucharowym miejscem, to może faktycznie Wojciechowski rzuci to wszystko w diabły i da sobie spokój z piłką nożną w ogóle. Trzeba przyznać, że i dla was i dla nas byłby to piękny rok, gdyby Cracovia spadła, a ten wrzód udający Polonię przestał istnieć
Edit: Kyrie Eleison, co za błąd!!!

Przepraszam, już poprawiłem, oczywiście że Wielkopolski!
