Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
13060
12.04.2012, 10:20
TOMEK 11
napisał(a):
http://www.transfermarkt.de/de/przem...ler_78664.html
wiedziałem że Bednarz jest poku.rwiony, ale że aż tak...
hahaha, popłakałem się
Sancezz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sancezz
Odwiedź stronę domową użytkownika Sancezz!
Znajdź inne posty napisane przez Sancezz