zim zum napisał(a):

|
Powinien jeszcze nie zapomnieć przedłużyć kontraktu Jirsakowi.
|
Powinien jeszcze dokładnie podać jaka ta kwota. Wtedy takie Zagłębie wiedziałoby precyzyjnie ile wołać od Wisły...Ale i tak już swoje wiedzą "spora kwota" można śmiało rzucić za Szymona okrągły milion E. W końcu Wisłę stać, i jak mówi ich prezesik chcą ściągać polaków, więc i za polaków wyższe stawki będą...
kabaret.