Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16530
Stary 12.04.2012, 09:44
No ten tekst Arapaho o wyroku komuchów z UE wprost poraża. To jest jakaś kpina. W takim razie niech też wydadzą wyrok, ze Niemcy nie ponoszą winy za Hitlera. Wtedy mogliby wystapić o zwrot wypłaconych odszkodowań. To jakaś kpina ? Gdzie jest minister Radzio Metne Oczka ? Wyspał sie już ? Ma jakieś zdanie na ten temat. Brukselskie pedofile z UE przegieły tym razem.