Arapaho napisał(a):

|
Rosja nie jest winna Katynia? Jak to będzie prawda to ch.. z taka Unią Jełropejską
|
Rosja nie jest winna Katynia. Niemcy nie sa winni drugiej wojny. W zamian za to mamy polskie obozy koncentracyjne i centrum przeciw wypedzeniom. Mysle ze minister Sikorski moze pogratulowac sobie sukcesu. Na szczescie historie ze szkol sie wycofuje wiec malo kto bedzie w ogole wnikal w to co bylo 60 lat temu bo przeciez nie dosc ze nikt nic nie bedzie wiedzial to i tak "to bylo dawno i zycia to nikomu nie przywroci".
Aha, jeszcze jedna fajna informacja. O tym jak sie tworzy armie zaleznych od siebie ludzi ktorzy odwdzieczaja sie raz na kilka lat przy urnie wyborczej glosujac za tym zeby bylo nadal tak jak jest. No i przy okazji pole do oburzenia dla Szpenia odnosnie marnotrawienia srodkow publicznych na masowa skale.
http://forsal.pl/artykuly/609285,ofi...et_milion.html