Lukasz napisał(a):

|
Jak usuniesz to kulturalnym to się zgodzę.
|
Jak ktoś mnie od ....y wyzwie to gwarantuje Ci, że bycie kulturalnym się kończy.
Kultura ma swoje granice, i jeśli ktoś ją przekracza nie ma co liczyć na kulturę drugiej osoby.
To tak samo jak z nietykalnością cielesną, jeśli ktoś Cię atakuje musi się liczyć, że Ty zaatakujesz jego.
Lukasz napisał(a):

|
Czy Wilk odpowiada na zaczepki trybun?
|
Wilk w Liege bardzo łądnie zaczepiał trybuny.
Lukasz napisał(a):

|
Czy o Reymanie powiesz ze był niekulturalny?
|
Myślę, że były momenty kiedy nie był miły, dobrym, kulturalnym żołnierzem. A jako piłkarz chyba po jednej awanturze boiskowej skończył karierę.
Lukasz napisał(a):

|
Da się bez 'fucka' pokazać charakter i miłość do klubu? Da.
|
Jak Cię ktoś wyzywa od KU.EW ? To jak się zachowasz ? Udasz, że deszcz pada i pozwolisz aby ktoś bez Twojej reakcji dalej tak dalej Cię wyzywał ? A może pójdziesz na Policje ? Albo poskarżysz się w Gazecie Wybiórczej ? Albo nie wiem co zrobisz, może poskarżysz się mamie/żonie/dziewczynie ?
Charakter możesz pokazać wtedy na dwa sposoby. Jeden całkowicie odpadał, ze względu na zasieki i ochronę, a drugi właśnie zrealizował Małecki.
Powtórzę ponownie - mimo sympatii dla Patryka uważam, że przegiął z Kasperczakiem i Moskalem, ale w powyższej sytuacji go całkowicie popieram.