Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16522
Stary 12.04.2012, 08:49
Niech wyremontują stację na CMK w Opocznie, bo po jej zlikwidowaniu stoi i straszy, a mi dodatkowo dojdzie jeden środek transportu do domu.