AYALA napisał(a):

|
po 3 miesiącach wystawienia wraku na słońce,deszcz i wiatr nie ma już żadnych śladów.Tak wypowiadał sie Brunon Hołyst ten znany kryminolog w jedym z wywiadów.Tym bardziej teraz jak go jeszcze wyszorowali to już tam nic nie ma
|
Nie znam sie na tym, ale umyć to sobie można.

Badania kadłuba to badania struktury metalu, typu odkształceń, sił wywołujących dane odkształcenie. Mycie tu nic nie zmieni. Umyć można tylko jakieś osady. Dlatego wartość dowodowa wraku nadal jest duża. Teraz będą chcieli to podważyć i przysłać nam wrak w postaci np. sprasowanego sześcianu metalu, a wtedy faktycznie straci wartość dowodową. Już rok temu o takich pomysłach słyszałem. Jeżeli cudak do tego dopuści to szkoda gadać.