Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18614
Stary 12.04.2012, 07:16
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Są takie zawody i takie profesje które w których ta zasada biblijna nie obowiązuje. Ksiądz tak nie powinien postępować, lekarz, polityk (słynne 'spieprzaj dziadu') itp - słowem osoba pełniąca publiczne funkcje zobowiązana jest do pewnego zachowania. Osobiście nie chciałbym aby policjant, prawnik, czy pani w kiosku na zaczepki odpowiadały w ten sam wulgarny i prostacki sposób. Dlatego idąc dalej nazwanie kogoś na tym forum ch*, sk* lub pojechania 'fuckiem' jest karane upomnieniem lub banem a nie nagradzane brawami. Rozumiem ze Małeckiego w imię szeroko pojętego honoru obowiązują inne zasady i nerwy które puściły usprawiedliwiają wszytko. Trudno, faworyci mają łatwiej.

Czasami mam wrażenie ze zachowujemy się jak baby które kochają się w szukaniu usprawiedliwień. Cokolwiek Małecki nie zrobi to i tak zostanie rozgrzeszony. A tak na prawdę ma on w prostej nomenklaturze ujmując 'wyjebane' na trenera i zarząd tego klubu i czuje się bezkarny. Zakpił sobie w prostej linii z Probierza i Bednarza, którzy to popełnili błąd wczesnego Basałaja - nie uziemili Patryka na dobre. I teraz mają problem na własne życzenie.

I na koniec. Rozumiem ze chcesz aby młodzi, nastoletni Wiślacy czerpali wzorce od rodzimej gwiazdy Patryka - pokazywali 'fucki' innym. Pozostawię to bez komentarza.
Łukasz ksiądz nie powinien sie tak zachowywać zgodnie z zasada Nowego Testamentu. Reszta zależy od sytuacji, jeśli polityk powie tak a będzie mężem stanu, będzie uczciwy i nie będzie kradł to niech tak wyzywa jeśli chce. Wole takiego niż plastikowego, miłego i usmiechnietego złodzieja.
Więc zasada bycia miłym, politycznie poprawnym mnie nie interesuje. Dla mnie liczy sie honor i zasady - jeśli ktoś pluje na Ciebie i Twoje ideały to jeśli nie reagujesz to zgadzasz sie z tym i nie masz honoru - To mówię jako przykład, nie odnoszę tego do Ciebie. Chce wytłumaczyć.

Małecki przegial jeśli chodzi o Kasperczaka i Moskala. Ale z Legia czy Ruchem zareagował dobrze z charakterem !
Nie jest wartością sama w sobie być miłym, grzecznych i kochanym. Trzeba mieć jaja i jak ktoś pluje na Ciebie, Wisłę, Polskę to nie wolno udawać, ze deszcz pada.

A co do młodych, to wole aby poznali jak zachowywał sie Pareiko i Wilk w Liege, Małecki wczoraj czy z Legia, niż aby widzieli pedalskie zachowania Bunozy i Paljicia, czy mam wyjebane na wszystko Kirma, Garguly, czy Lameya i Jaliensa.

Reasumujac. Sa takie momenty, ze bycie miłym, plastikowych i kulturalnym nie jest wartością sama w sobie.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 12.04.2012 o godz. 07:30.
Odpowiedz cytując