Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1190
Stary 12.04.2012, 06:01
seba_109 napisał(a):Wyświetl post
sory za spam. aaa i dlaczego kasperczak spuścił górnik do ekstraklasy?
Powiedz, znawco, skąd Kasperczak spuścił Górnika do EKSTRAKLASY Z Ligi Mistrzów
Skoro chcesz uchodzić za przynajmniej zorientowanego to lig byś może nie mylił chociaż ....
Poza tym pisz, jeśli nie czysto gramatycznie, to przynajmniej z szacunkiem dla klubów i osób - z dużej litery nazwy i nazwiska.
seba_109 napisał(a):Wyświetl post
Kasperczak przechodzac do wisly przejoł druzyne po Smudzie.
Natomiast odpowiedzi na swoje pytania poszukaj, za radą Willow'a, w historii rozgrywek uwzględniając również transfery.
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 12.04.2012 o godz. 06:03.
Odpowiedz cytując