seba_109 napisał(a):

|
sory za spam. aaa i dlaczego kasperczak spuścił górnik do ekstraklasy?
|
Powiedz, znawco, skąd Kasperczak spuścił Górnika do EKSTRAKLASY

Z Ligi Mistrzów


Skoro chcesz uchodzić za przynajmniej zorientowanego to lig byś może nie mylił chociaż ....
Poza tym pisz, jeśli nie czysto gramatycznie, to przynajmniej z szacunkiem dla klubów i osób - z dużej litery nazwy i nazwiska.
seba_109 napisał(a):

|
Kasperczak przechodzac do wisly przejoł druzyne po Smudzie.
|
Natomiast odpowiedzi na swoje pytania poszukaj, za radą Willow'a, w historii rozgrywek uwzględniając również transfery.