Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3573
Stary 12.04.2012, 01:38
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Mam duży szacunek do osiągnięć piłkarskich Bońka natomiast co on osiągnął jako działacz, trener ? Siedzi sobie w tych swoich Włoszech i klepie w klawiaturę, a kiedy on sam doswiadczył pracy pod presją, byciu odpowiedzialnym za kadrę to się zawinął. Bednarz dużo gada bo robi sobie grunt pod wywalanie zawodników którzy już więcej temu klubowi nie dadzą.
Trzech, czterech doświadczonych zawodników (Brożek, Głowacki) reszta zawodnicy stosunkowo młodzi, głodni sukcesów, chcących się rozwijać i być może drużyna zacznie funkcjonować jak należy.
Kogo lysy wywali? Chyba tych co koncza sie umowy nie bierzesz pod uwage...

Bednarz bredzi to co ma nas ujac, bawi sie nasza naiwnoscia. Glowa na L4, Brozio moze sie do konca sezonu wstrzeli swialo bramki.

Skoro ta jego wizja ma opierac sie na Brudzie, Czekaju I narodowcach. sory, ale tym potwierdza ze jest kolejnym przudupasem bez jakiejkolwiek wiedzy o tym co powinien tutaj robic.

Wlasnie tacy jak on I jemu podobni, staja sie naszym przeklenstwem. Amatorka I brak odpowiednich kwalifikacji ciagna ten klub na dno.
Jeszcze ta legijna geba...knuje cos bez przerwy.
Odpowiedz cytując