Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18610
Stary 11.04.2012, 21:43
lakota22 napisał(a):Wyświetl post
P.S. Czy ktoś może widział jak gra Kamil Kuczak, i jak wygląda sprawa z młodym Cleberem
Bodajże pod koniec maja kończy 16 lat, czyli dopiero będzie mógł zadebiutować w pierwszej drużynie. Ostatnia wypowiedź Clebera sugeruje, że od Wisły zależy czy pozostanie. Być może po ostatnich szansach dla młodzieży nasze szanse wzrosną (?)
Odpowiedz cytując