lakota22 napisał(a):

|
P.S. Czy ktoś może widział jak gra Kamil Kuczak, i jak wygląda sprawa z młodym Cleberem
|
Bodajże pod koniec maja kończy 16 lat, czyli dopiero będzie mógł zadebiutować w pierwszej drużynie. Ostatnia wypowiedź Clebera sugeruje, że od Wisły zależy czy pozostanie. Być może po ostatnich szansach dla młodzieży nasze szanse wzrosną (?)