tak faktycznie lepszy Jaliens czy inny Lamey który nawet nie wie że 30 gramy derby pewnie i przejdzie (a to niespodzianka) koło meczu. Dlaczego tak Małeckiemu śpiewają i ubliżają? Bo widzą jego przywiązanie do Wisły

i za to należy mu się szacunek.Takich kumatych piłkarzy potrzeba więcej. Może ostatnio gra słabo ale jest WIŚLAKIEM uważam że jednym z niewielu w tej drużynie. Trochę czasami przesadza fakt ale trudno taki jest i nie wiem czemu ale za to go lubię

odwrócona eLka czy po strzelonym karnym jego agresja i chęć udowodnienia że to jednak Wisła jest lepsze
