Marszałek napisał(a):

Nie wiem czy po wymyciu, zlaniu przez deszcz i śnieg, ten wrak przedstawia jakąkolwiek wartość dowodową.
Ale żenada, upokorzenie na maksa.
|
po 3 miesiącach wystawienia wraku na słońce,deszcz i wiatr nie ma już żadnych śladów.Tak wypowiadał sie Brunon Hołyst ten znany kryminolog w jedym z wywiadów.Tym bardziej teraz jak go jeszcze wyszorowali to już tam nic nie ma