Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1614
Stary 11.04.2012, 20:32
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy po wymyciu, zlaniu przez deszcz i śnieg, ten wrak przedstawia jakąkolwiek wartość dowodową.
Ale żenada, upokorzenie na maksa.
po 3 miesiącach wystawienia wraku na słońce,deszcz i wiatr nie ma już żadnych śladów.Tak wypowiadał sie Brunon Hołyst ten znany kryminolog w jedym z wywiadów.Tym bardziej teraz jak go jeszcze wyszorowali to już tam nic nie ma
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.04.2012 o godz. 21:31.
Odpowiedz cytując