Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18607
Stary 11.04.2012, 20:22
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
.....
Zresztą co, anonimowy kibic może wyzywać Małeckiego ? a Małecki Jego już Nie ? i znów mamy mieć dwa standardy ?
Moim zdaniem stadion to nie teatr i jeśli jakiś niebieski brudas chce zwyzywać Małeckiego - niech wyzywa, ale dajmy to samo prawo Małeckiemu.

....
Są takie zawody i takie profesje które w których ta zasada biblijna nie obowiązuje. Ksiądz tak nie powinien postępować, lekarz, polityk (słynne 'spieprzaj dziadu') itp - słowem osoba pełniąca publiczne funkcje zobowiązana jest do pewnego zachowania. Osobiście nie chciałbym aby policjant, prawnik, czy pani w kiosku na zaczepki odpowiadały w ten sam wulgarny i prostacki sposób. Dlatego idąc dalej nazwanie kogoś na tym forum ch*, sk* lub pojechania 'fuckiem' jest karane upomnieniem lub banem a nie nagradzane brawami. Rozumiem ze Małeckiego w imię szeroko pojętego honoru obowiązują inne zasady i nerwy które puściły usprawiedliwiają wszytko. Trudno, faworyci mają łatwiej.

Czasami mam wrażenie ze zachowujemy się jak baby które kochają się w szukaniu usprawiedliwień. Cokolwiek Małecki nie zrobi to i tak zostanie rozgrzeszony. A tak na prawdę ma on w prostej nomenklaturze ujmując 'wyjebane' na trenera i zarząd tego klubu i czuje się bezkarny. Zakpił sobie w prostej linii z Probierza i Bednarza, którzy to popełnili błąd wczesnego Basałaja - nie uziemili Patryka na dobre. I teraz mają problem na własne życzenie.

I na koniec. Rozumiem ze chcesz aby młodzi, nastoletni Wiślacy czerpali wzorce od rodzimej gwiazdy Patryka - pokazywali 'fucki' innym. Pozostawię to bez komentarza.
Odpowiedz cytując