jerry.lii.lewis napisał(a):

Wielkim musisz być znawcą, skoro Kasperczaka - trenera z niejednym osiągnięciem, tak oceniasz.
Choć prawdę mówiąc sądzę, że nie masz o piłce pojęcia do tego stopnia, że nawet o jego osiągnięciach nie wiesz.
Myślę nadal, że Kasperczak mimo przerwy itp ma potencjał (wynikający choćby z doświadczenia) wiele większy niż Probierz (on nie ma z czego czerpać).
|
Kasperczak przechodzac do wisly przejoł druzyne po Smudzie. Zespol byl rwelacyjnie przygotowany kondycyjnie ale brakowalo im swiezosci. w 1 sezonie treningi kasperczaka daly super efekty bo zespol gral na swiezosci a efekty przynosiły treningi Smudy. W kolejnych latach Kasperczak ani raz nie potrafił przygotować dobrze zespołu a Wisła ponosiła porażki z słabymi rywali np. tiblisi oslo itd.
Powiec mi dlaczego Kasperczak od 2000r (po trenowaniu reprezentacji Mali) nie zrobił ani jednego dobrego wyniku, nie mówiąc już o przegraniu mistrzostwa w 2010r. Po koleji robił dziadostwa górniku kavali.
Na piłce się znam na pewno nie gorzej od ciebie.