Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
1609
11.04.2012, 20:00
hubert.fan
napisał(a):
ale widocznie ruskim zależało żeby się świecił, szkoda, że go nie nawoskowali ...
Skąd wiesz, że go nie nawoskowali
, bez badania wraku nie możesz tego wykluczyć.
cpc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cpc
Znajdź inne posty napisane przez cpc