|
a ja też się pochwalę gram w FM 2012 i już w sezonie 2013 zdobyłem Puchar Mistrzów grając Wisłą sezon później odpadłem grając przeciwko Arsenalowi na wyjeździe przegrałem 3:0 a u siebie wygrałem 2:0. Jurto podrzucę wam screeny mojego składu. Budżet klubowy mam na poziomie 20 000 mln euro.
|