Słyszałem, że nagła zmiana Kazia na Probierza miała zwiększyć szanse na MP...
Teraz nasz Guardiola sadzi o LE.
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...w_puchary.html
Przy takim ścisku w czołówce szanse są praktycznie zerowe to nie wiem po co takie gadanie.