Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1604
Stary 11.04.2012, 18:40
Aż byłem w szoku - jak w wiadomościach na 1TVP wypunktowali ruskich:

- Po wypadku nad Lockerbie - skatalogowano KAŻDY FRAGMENT samolotu
- Policja i wojsko ogrodziło i zabezpieczyło cały teren w chwilę po katastrofie/ zamachu jak dzisiaj już wiemy.

I dorzucili - od 2 lat czekamy na samolot.


Dla kosmitów co nie widzą co to Lockerbie - był to CYWILNY lot - nie głowy państwa - i mimo że to było taki szmat czasu temu - dochodzenie było prowadzone 100x drobiazgowo.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując