Lysy napisał(a):

Przecież napisałeś dokładnie to co ja, tylko nie zwróciłeś uwagi na ważną rzecz, Szpilka uderza technicznie poprawnie, gdyby zrobił to niepoprawnie, tzn uderzył z góry to by spokojnie na tym wykręcił z 1100 Dlatego takie maszynki są zabawne , aczkolwiek nie odzwierciedlają rzeczywistej siły.
|
Szpila słabszą ręką uderzał na dodatek
