Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18606
Stary 11.04.2012, 18:02
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
wybacz, ale za "fucka" Rudnieva nie zawiesili - czyżby dwa standardy ? - gówno wybiórcze i "inne media" by pewnie chciały.

Zresztą to był mecz w PP, więc dyskwalifikacja najwyżej dotyczyć będzie PP. Ale to i tak by było s....ysyństwo.

Zresztą co, anonimowy kibic może wyzywać Małeckiego ? a Małecki Jego już Nie ? i znów mamy mieć dwa standardy ?
Moim zdaniem stadion to nie teatr i jeśli jakiś niebieski brudas chce zwyzywać Małeckiego - niech wyzywa, ale dajmy to samo prawo Małeckiemu.

A Piotr Jawor niech na stadion nie przychodzi, jeśli mu to przeszkadza.
Dopiero teraz dostrzegles ,ze Ekstraklasa ma w ofercie rózne standardy zachowań i różnie je interpretuje ? Ukarać piłkarza jest łatwiej niż kogoś z tłumu hanysów więc tak sie może stać.
Odpowiedz cytując