|
cóż, w pierwszym meczu mieliśmy ogromnego pecha, grali dobrze w pierwszej połowie, a potem coś się zacięło.
W drugim, wszystko szło dobrze, tylko dlaczego Genkow nie strzelił dwóch setek (jadna z główki, a druga zamiast strzelać, podał), co z tego ze strzelił dwie bramki, jak nie wykorzystał kolejnych sytuacji...
a nunez- mecz ze standardem... bramka i czerwona kartka...
mecz z ruchem... co z tego ze grał dobrze, jak najważniejszego karnego nie strzelił.
|