Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
mzzzzz
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
1349
11.04.2012, 17:28
Zawsze myślałem ,że brakarz do momentu kopnięcia piłki przez zawodnika musi stać na linii.To co robił bramkarz ruchu to kpina.Chyba ,że się mylę i przepis wyglada jakoś inaczej.
mzzzzz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mzzzzz
Znajdź inne posty napisane przez mzzzzz