Maska napisał(a):

|
. Lepiej wydać kase i odczekać 2-3 lata niż brać za friko Stilicia albo innego starszego grajka, który nie odda serca za ten klub bo nie jestem Polakiem - to będzie dla niego kolejny klub w którym zarobi.
|
Nie jestem zwolennikiem Stilica, ale to jest głupie tłumaczenie. Z tego co mi wiadomo, to Łobodziński jest Polakiem i grał w Wiśle... a jak grał? To samo z Niedzielanami, RaduMatami, Kowalczykami ble, ble można pisać...
Ja widziałem zaangażowanie w Marcelo, a teraz w Maliksonie czy Pareice. Jak w Wiśle grali Polacy to też było źle... eh niedogodzisz
