Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18602
Stary 11.04.2012, 17:05
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Piłkarz to nie jest anonimowy kibic ,który moze bluzgac i nie ponosi konsekwencji. Za taki gest Małeckiego Ekstraklasa moze ukarac dyskwalifikacją i komu zrobi na złość
wybacz, ale za "fucka" Rudnieva nie zawiesili - czyżby dwa standardy ? - gówno wybiórcze i "inne media" by pewnie chciały.

Zresztą to był mecz w PP, więc dyskwalifikacja najwyżej dotyczyć będzie PP. Ale to i tak by było s....ysyństwo.

Zresztą co, anonimowy kibic może wyzywać Małeckiego ? a Małecki Jego już Nie ? i znów mamy mieć dwa standardy ?
Moim zdaniem stadion to nie teatr i jeśli jakiś niebieski brudas chce zwyzywać Małeckiego - niech wyzywa, ale dajmy to samo prawo Małeckiemu.

A Piotr Jawor niech na stadion nie przychodzi, jeśli mu to przeszkadza.
Odpowiedz cytując