domin_czyzyny napisał(a):

Małecki popełnił błędy (odmowa wejścia u Kasperczaka i foch do Moskala).
Ale teraz bardzo dobrze im pokazał ! zejdźcie z Małego, akurat tutaj im tylko odpowiedział na ich zaczepki. Cześć Pikoli by pewnie chciała aby pokazał im znak miłości i pokoju ...
Gdy słyszy "Ch.j Ci na imię! Małecki ch.j Ci na imię" to ma prawo odpowiedzieć.
A my powinniśmy go w tym wspierać, to samo tyczy się odwróconej elki, czy przekreślonej gwiazdy dawida. To typowy element kibicowskiego świata/życia i im więcej piłkarzy to rozumie tym lepiej.
|
Piłkarz to nie jest anonimowy kibic ,który moze bluzgac i nie ponosi konsekwencji. Za taki gest Małeckiego Ekstraklasa moze ukarac dyskwalifikacją i komu zrobi na złość
