Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20602
Stary 11.04.2012, 16:41
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli klub nie zorganizuje transportu, lokalizacja jest beznadziejna - bo jak dzieciaki tam dojadą ?
Autobusem strefowym, który kursuje rzadko - ?
Dokładnie. Jeśli baza będzie tam, to już na starcie będziemy za żydami. Jeśli ktoś będzie chciał zapisać dzieciaka, do szkółki piłkarskiej, to chyba logiczne, że wybierze kabel który ma świetną komunikację z całym miastem a nie jakieś zadupie znajdujące się poza Krakowem

Odpowiedz cytując