domin_czyzyny napisał(a):

Jeżeli klub nie zorganizuje transportu, lokalizacja jest beznadziejna - bo jak dzieciaki tam dojadą ?
Autobusem strefowym, który kursuje rzadko - ?
|
Dokładnie. Jeśli baza będzie tam, to już na starcie będziemy za żydami. Jeśli ktoś będzie chciał zapisać dzieciaka, do szkółki piłkarskiej, to chyba logiczne, że wybierze kabel który ma świetną komunikację z całym miastem a nie jakieś zadupie znajdujące się poza Krakowem