Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1346
Stary 11.04.2012, 16:18
jeśli chodzi o sędziego to mylił się w obie strony gdyby nie zajebisty błąd z bramka nuneza to nie miałbym do niego większych pretensji a co do karnych szczęście uśmiechnęło się do niebieskich i tyle teraz czas zacząć martwic się o derby gwiazdy pokazały ze potrafią grac tylko jak jest jakiś cel do ugrania a na ligę maja już dawno wyjebane
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując