|
jeśli chodzi o sędziego to mylił się w obie strony gdyby nie zajebisty błąd z bramka nuneza to nie miałbym do niego większych pretensji a co do karnych szczęście uśmiechnęło się do niebieskich i tyle teraz czas zacząć martwic się o derby gwiazdy pokazały ze potrafią grac tylko jak jest jakiś cel do ugrania a na ligę maja już dawno wyjebane
 "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" 
Jan Tomaszewski
|