Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20601
Stary 11.04.2012, 16:03
Pero napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli to te Piekary koło Liszek to sądzę że lokalizacja jest bardzo dobra. Autostrada blisko a i na Reymonta jest tylko kilka kilometrów stamtąd.
Jeżeli klub nie zorganizuje transportu, lokalizacja jest beznadziejna - bo jak dzieciaki tam dojadą ?
Autobusem strefowym, który kursuje rzadko - ?

Jak najwięcej bazy musi być przy R22, a reszta oczywiście może być na obrzeżach - ale transport i cała logistyka musi być zapewniona i zorganizowana przez klub.
Zgadzam się, że tereny Kabla to duże zagrożenie dla naszej szkółki piłkarskiej.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 11.04.2012 o godz. 16:54.
Odpowiedz cytując