Pero napisał(a):

|
Jeżeli to te Piekary koło Liszek to sądzę że lokalizacja jest bardzo dobra. Autostrada blisko a i na Reymonta jest tylko kilka kilometrów stamtąd.
|
Jeżeli klub nie zorganizuje transportu, lokalizacja jest beznadziejna - bo jak dzieciaki tam dojadą ?
Autobusem strefowym, który kursuje rzadko - ?
Jak najwięcej bazy musi być przy R22, a reszta oczywiście może być na obrzeżach - ale transport i cała logistyka musi być zapewniona i zorganizowana przez klub.
Zgadzam się, że tereny Kabla to duże zagrożenie dla naszej szkółki piłkarskiej.