Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18595
Stary 11.04.2012, 15:57
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Ten to chyba nigdy nie zmądrzeje: http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...827a398e_o.jpg
Dopóki Małecki będzie w Wiśle zawsze tak będzie, możemy się do tego przyzwyczaić. Z drugiej strony nie dziwię się mu, ile można słuchać takich wiejskich krzyków 'Chvj ci na imię, Małecki chvj ci na imię...'
Powód: chorzowianki
Ostatnio edytowane przez Kandzior : 11.04.2012 o godz. 15:59.
Odpowiedz cytując