Tominho napisał(a):

|
Widziałem video z konferencji pomeczowej z udziałem Waldemara Fornalika. Powiedział, że jego piłkarze dzień wcześniej na treningu wykonywali rzuty karne dużo gorzej niż w meczu z Wisłą. Teraz już rozumiem dlaczego tak było... Wszystkie karne na treningu obronił Perdjić.
|
Nic dziwnego skoro pewnie człapał od linii bramkowej na 3 metry w przód .