Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1343
Stary 11.04.2012, 15:43
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Widziałem video z konferencji pomeczowej z udziałem Waldemara Fornalika. Powiedział, że jego piłkarze dzień wcześniej na treningu wykonywali rzuty karne dużo gorzej niż w meczu z Wisłą. Teraz już rozumiem dlaczego tak było... Wszystkie karne na treningu obronił Perdjić.
Nic dziwnego skoro pewnie człapał od linii bramkowej na 3 metry w przód .
Odpowiedz cytując