lakota22 napisał(a):

|
A czy jego powrót-Kasperczaka- do Wisły nie był układem
|
Pisząc układ mam na myśli ustawianie ligi przed sezonem. Teraz nam dacie wygrać, potem my wam damy itd. Właśnie przez to nasze kluby przegrywają z Azjatami. Bo zapominają jak to jest grać na serio. Jak był Kasperczak to przewagi było 15 punktów i nie było że boli. A dziennikarzyny płakały że liga mało atrakcyjna. Zapomniałes co wyprawiali sędziowie?