Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1183
Stary 11.04.2012, 15:36
lakota22 napisał(a):Wyświetl post
A czy jego powrót-Kasperczaka- do Wisły nie był układem
Pisząc układ mam na myśli ustawianie ligi przed sezonem. Teraz nam dacie wygrać, potem my wam damy itd. Właśnie przez to nasze kluby przegrywają z Azjatami. Bo zapominają jak to jest grać na serio. Jak był Kasperczak to przewagi było 15 punktów i nie było że boli. A dziennikarzyny płakały że liga mało atrakcyjna. Zapomniałes co wyprawiali sędziowie?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując