Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1339
Stary 11.04.2012, 15:19
Może być bez pucharów jeden sezon.Przynajmniej Cupiał nie będzie miał pretekstu do robienia dwóch rewolucji w roku.Choć nie wiem, czy jeden sezon coś właściciela nauczy, może przydałyby się dwa, albo trzy.
Wszystko co złe się zaczynało zazwyczaj przez ten głupi pęd do pucharów. W cupiałowym wydaniu jest to zgubna droga. Bo jestesmy nieprzygotowani, w łachmanach na salony się pchamy.
Ostatnio edytowane przez tofik : 11.04.2012 o godz. 15:22.
..
Odpowiedz cytując