|
Może być bez pucharów jeden sezon.Przynajmniej Cupiał nie będzie miał pretekstu do robienia dwóch rewolucji w roku.Choć nie wiem, czy jeden sezon coś właściciela nauczy, może przydałyby się dwa, albo trzy.
Wszystko co złe się zaczynało zazwyczaj przez ten głupi pęd do pucharów. W cupiałowym wydaniu jest to zgubna droga. Bo jestesmy nieprzygotowani, w łachmanach na salony się pchamy.
Ostatnio edytowane przez tofik : 11.04.2012 o godz. 15:22.
. .
|