Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1581
Stary 11.04.2012, 14:46
AS82 napisał(a):Wyświetl post
dla Pisowców to ,że to był: zamach ,układ Putina z Tuskiem ,były wybuchające kabiny itd. stało się już dogmatem ,więc dalsza dyskusja jest bezsensowna ,można sie tylko dodatkowo narazić na obelgi jak sie nie ulega smoleńskiej paranoi .
Jeżeli dyskusja ma polegać na pyskówce nie popartej żadnym argumentem to masz racje. Kto ci powiedział że zamach dopuszczają tylko pisowcy? A może zamach wykluczają tylko ruskie pachołki?

Przyznaj lepiej że dałeś się otumanić i przeproś wszystkich tych których przez ostatnie dwa lata wyszydzałeś, to może nie będą się z Ciebie nabijać do grobowej deski.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując