AS82 napisał(a):

|
dla Pisowców to ,że to był: zamach ,układ Putina z Tuskiem ,były wybuchające kabiny itd. stało się już dogmatem ,więc dalsza dyskusja jest bezsensowna ,można sie tylko dodatkowo narazić na obelgi jak sie nie ulega smoleńskiej paranoi .
|
Jeżeli dyskusja ma polegać na pyskówce nie popartej żadnym argumentem to masz racje. Kto ci powiedział że zamach dopuszczają tylko pisowcy?

A może zamach wykluczają tylko ruskie pachołki?
Przyznaj lepiej że dałeś się otumanić i przeproś wszystkich tych których przez ostatnie dwa lata wyszydzałeś, to może nie będą się z Ciebie nabijać do grobowej deski.
