Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1180
Stary 11.04.2012, 14:27
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Wielkim musisz być znawcą, skoro Kasperczaka - trenera z niejednym osiągnięciem, tak oceniasz.
Choć prawdę mówiąc sądzę, że nie masz o piłce pojęcia do tego stopnia, że nawet o jego osiągnięciach nie wiesz.
Myślę nadal, że Kasperczak mimo przerwy itp ma potencjał (wynikający choćby z doświadczenia) wiele większy niż Probierz (on nie ma z czego czerpać).
Wiadomo, ale Kasperczak nie wchodzi w układy, a to gorsze niż trąd.

medyk napisał(a):Wyświetl post
jak ktoś krytykuje Wisłe za wczorajszy mecz to jest ślepy albo meczu nie oglądał, takiej woli walki, biegania, i ciągu na przeciwnika nie było jeszcze w tym roku.
Tyle że nic to nie dało. A jak Ruch tracił korzystny wynik to nas klepali jak przedszkolaków. Dalej nie ma pomysłu, wszystko na żywioł, ale to nie powinno dziwić. Jaki trener taka gra.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 11.04.2012 o godz. 14:33.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując