jerry.lii.lewis napisał(a):

Wielkim musisz być znawcą, skoro Kasperczaka - trenera z niejednym osiągnięciem, tak oceniasz.
Choć prawdę mówiąc sądzę, że nie masz o piłce pojęcia do tego stopnia, że nawet o jego osiągnięciach nie wiesz.
Myślę nadal, że Kasperczak mimo przerwy itp ma potencjał (wynikający choćby z doświadczenia) wiele większy niż Probierz (on nie ma z czego czerpać).
|
Wiadomo, ale Kasperczak nie wchodzi w układy, a to gorsze niż trąd.
medyk napisał(a):

|
jak ktoś krytykuje Wisłe za wczorajszy mecz to jest ślepy albo meczu nie oglądał, takiej woli walki, biegania, i ciągu na przeciwnika nie było jeszcze w tym roku.
|
Tyle że nic to nie dało. A jak Ruch tracił korzystny wynik to nas klepali jak przedszkolaków. Dalej nie ma pomysłu, wszystko na żywioł, ale to nie powinno dziwić. Jaki trener taka gra.