|
Z tym brakiem szans dla Jirsaka to już jest jakiś legendarny temat. Zrozumcie w końcu. On jest słabym piłkarzem. Nie ma szybkości, siły, przyśpieszenia. Jedyne jego atuty, to w miarę niezłe podanie i mocny strzał. Jadnak tak jak napisał powyżej jova...W czasie meczu przychodzi moment, że człowiek się zastanawia gdzie jest Jirsak, i czy przypadkiem go już nie zmienili. Dla mnie to jest pierwszy gość do odstrzału. Szkoda go wypuszczać w I składzie, mając młodego Urygę. Niech się chłopak ogrywa.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli
Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.
Jacek Kaczmarski
|