serek.c2 napisał(a):

Arapaho - w komentarzach ktoś już podważył teorię prof Dakowskiego więc się nie wygłupiaj z takimi cytatami
|
A to chętnie poczytam kto i jakimi wyliczeniami podważył tą teorię. Szczególnie że jak się wczytać to prof Dakowski stwierdził to co prof Binienda blisko 2 lata później i to przy użyciu specjalistycznego oprogramowania