Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18584
Stary 11.04.2012, 12:31
ale wczoraj Jisak nie grał na typowym prawym obrońcy, bo często też był w środku.Po za tym Probierz nie mógł "oficjalnie" wystawić Tomka na prawej bo wtedy wystarczyłby Piech na niego i pozamiatane.Jak Jirsak zszedł to na tej prawej stronie po piłke wychodził Garguła.
No ale nie zmienia to faktu ze jedno z lepszych spotkań czeskiego Napoleona.

I Gervasio tak jak pisał wcześniej gigant i reszta, również wiem czemu w Quilmes ? wieszali na nim psy.Tego karnego mógł ....a z krzyżaka strzelać ...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując