orzeu napisał(a):

Zderzenie malego samolociku z ptakiem przy predkosci lotu porownanie ze zderzeniem duzego samolotu z brzoza przy predkosci ladowania. No zaiste trafne porownanie. Moze lepiej porownasz Smolensk z wypadkiem bardziej adekwatnym. Na przyklad z .... Tupolewem ktory wpadl w las?
http://www.fakt.pl/Tupolew-nie-trafi...135985,10.html
|
Proszę Cię, nie manipuluj faktami. Ten samolot WYLĄDOWAŁ i na ziemi wyjechał z lotniska w jakiś młody lasek, a nie BYŁ W POWIETRZU nad starym lasem z dużymi drzewami. Tutaj jest opis:
http://www.fakt.pl/Tupolew-nie-trafi...,135985,1.html
Na marginesie: jak ktoś może czytać taki syf jak "Fakt".