@rw88: Rybus i Komorowski opuścili PL ligę 3 miesiące temu! I twierdzę, że 5 meczy Rybusa i 6 Komorowskiego to nie jest regularna gra...
http://fc-terek.ru/index.php?option=...temid=88888920 Jak rozegrają cały sezon to może będziemy mogli tutaj mówić o jakiejś regularności.
Co do Glika był on za słaby na Palermo, które wolało ściągnąć kilku jeszcze młodszych zawodników z Serbii, Argentyny i Chile zamiast dawać mu szanse. Obecnie fakt gra regularnie w Serie B, Torino ma szansę na awans, ale poziom Serie B oszałamiający nie jest(pewnie kasa lepsza niż w PL, a i pogoda ładniejsza niż w Gliwicach, więc po co wracać - piłkarsko raczej nie zyskuje za wiele pomimo Włoch).
Peszko i Borysiuk(od 3 miesięcy!) grają w najgorszych drużynach tego sezonu w DE, więc też nie widzę tutaj powodu do zadowolenia, że mieszczą się do meczowej 18.
Mierzejewski od 4 czy 5 kolejek w ogóle nie pojawił się na boisku, a wcześniejsze mecze kończył/zaczynał różnie(zejściami w 45 czy 60 minucie, a także wejściami nawet w 89 minucie). Fani go nie lubią, bo wkurza ich jego skacząca forma.
Ebi Smolarek - występy w Hiszpanii to chyba tylko odnotowałeś jako wakacyjny wyjazd... Bo dość szybko się tam na nim poznali jaki leniwy jest.
Co do samego meczu, to nie ma co się doktoryzować, trzeba było w Chorzowie lepiej zagrać. Jedyne co to żal Sergieja.
Murawski pół udanego sezonu w Rosji(30 meczy! - liga+puchar Rosji+LM/LE - powalające staty)
Głowacki - kolejna już chyba 3 lub 4 kontuzja
