Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18582
Stary 11.04.2012, 11:40
Może przez te lata gry Jirsak grał na złej pozycji? Wczoraj całkiem fajnie zagrał na tej prawej obronie i potrafił dośrodkować co u nas jest rzadkością.
Odpowiedz cytując