Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
25361
11.04.2012, 11:38
Ma / Miał ktoś styczność z kursami on-line (bezpłatne i płatne)? Jakie strony polecacie? Czy jest to pic na wodę czy warto?
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=7250633
pff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pff
Znajdź inne posty napisane przez pff