orzeu napisał(a):

|
Czy ktos moze wyciac z tego tematu i forum tego trolla robiacego od kilku lat siare kibicom Wisły?
|
nie rozumiem ... znam wielu kibiców Wisły którzy są odmiennego zdania niż Ty i większość w tym temacie. Więc im też robi siarę? Kolejny podział chcesz robić, tym razem wśród kibiców?
Może język i argumenty nie są siłą w Jego wypowiedzi, ale wolność słowa chyba powinna być zachowana.
Skoro samolot nie ściął brzozy to kto? Bo że jest ścięta to chyba wszyscy jesteśmy zgodni, czy się mylę? Co an to Macierewicz?
Serio pytam, bo nie widziałem/czytałem co z tą brzozą było.