|
przypominam, że o środek obrony będzie walka też z młodym Nalepą, który ciągle gra w pierwszym składzie Radzionkowa, więc zdobywa więcej doświadczenia niż Czekaj. Fajnie by było jakby od nowego sezonu grano starą zasadą (stary i młody środkowy obrońca - Głowacki i Czekaj/Nalepa) i na defensywnego wpuszczać Urygę z Wilkiem/Sobolewskim (nie wiadomo jak kondycyjnie pociągnie ten ostatni).
|