Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18578
Stary 11.04.2012, 10:55
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
To teraz oprocz Urygi moze ktos inny dostanie szanse co nie grał - nie chodzi mi tutaj akurat o Bruda ale np o Szewczyka. Ciekawe czy Probierz zdecyduje sie dac mu szanse.

trzeba powiedzieć wprost , stawianie w tej chwili na kilku piłkarzy - całkowicie mija się z celem . Mam tutaj na myśli Bitona , Nuneza, Lameya i Paljica . O Diaza można ewentualnie Belgów zapytać , bo jego powrót nie był taką klapą jaką się wydawał na początku .

Jirsaka z szacunku dla jego 5 lat gry w Wiśle można jeszcze stawiać , bądź co bądź to nie on wymyślił sobie kwotę 700 tys euro , a przynajmniej w jakimś stopniu widać jego zżycie z naszym klubem .

W takiej sytuacji , Bednarz nie ma nic do stracenia , z chęcią zobaczyłbym w najbliższych spotkaniach Stanka na boku obrony czy Szewczyka w ataku . Stawianie na Urygę to wręcz obowiązek . Nawet wystawienie w tej chwili 3-4 piłkarzy z ME , wspartych takimi piłkarzami jak Genkov , Pareiko , Wilk , Melikson , Iliev nie odbije się znacząco na naszej jakości gry ( która do meczu z Ruchem była tragiczna ) .
Odpowiedz cytując