Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1327
Stary 11.04.2012, 10:47
South napisał(a):Wyświetl post
Znowu bez przesady ,co mają powiedzieć kibice łksy czy Lechii,tam dopiero mają pytę i brak perspektyw na coś lepszego.My przez x ostatnich lat ciągle jesteśmy w czołówce bijemy się o najwyższe cele.Chyba trochę za bardzo Wisła rozpieściła niektórych przez ostatnie lata. Wiadomo że atmosfera wokół klubu jest chujowa ale i tak uważam ze 6 koła na meczu jest to liczba żenująca.Dla mnie osobiście akurat to nie problem bo oglądnąłem dobry mecz przy bardzo dobrej atmosferze bez farbowanych pajaców i innych wynalazków,ale liczba jako sama jest żenująca.Natomiast klub nic ,zupełnie nic nie zrobił żeby ściągnąć ludzi na mecz a wręcz ich odstraszył cenami i wyrzuceniem meczu z karnetu.Ja nie wiem czy to taki problem żeby z 33 000 miejsc 2000 przekazać jakimś szkołom ?
eeeee tam, u nas na G jeden w trójkolorowej peruce biegał po obwarzanki z siatką)))))))
Odpowiedz cytując