Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1325
Stary 11.04.2012, 10:35
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Karny z dupy, chciał gwizdnąć to gwizdnął. Podobny do tego z LM Barca Milan. Jak już takie coś zaczynają gwizdać to niech uefa wprowadzi, że każde trzymanie za koszulkę to faul i finał. A nie sędziowie sobie wybierają co druknąć a co puścić. Masakra :/

Swoją drogą masz rację zachowanie Paljicia to czysty debilizm.
Jakby tutaj sedziował Howard Webb to same karne by padały - nawet w 2 połowie w ktorej sytuacji w polu karnym reka zagrał albo faulował (dokładnie nie pamietam) zawodnik Ruchu a sedzia nie widzial + sytuacja z Czekajem i ten karny z pierwszego spotkania. Ale tam to byl 1 karny, nikt nie kazał Naszym tracic 2 pozostale bramki - to były glupie błedy i to takze błedy przyczyniły sie do tego, juz nie ma Nas w Finale a były sytuacje zeby skonczyc mecz po 90 minutach
Odpowiedz cytując