Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1323
Stary 11.04.2012, 10:19
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Nie twórzmy mitów Panie Kolego. Według mnie bilans pomyłek sędziowskich wychodzi nam na zero. Przypomnij sobie wygraną z Jagiellonią czy z ŁKS na jesień. Z Polonią u siebie przegraiśmy przez sędziego ? Z Ruchem w Chorzowie przegralismy przez sedziego ? Jakim cudem ? W chorzowe nasi zawodnicy stali przez 90 minut i nic nie grali. Wczoraj liczba pomyłek też wyszła na zero, bo nie uznał nam pierwszej bramki. Ale z drugiej strony nie gwizdnął faulu Czekaja w polu karnym.

Nie szukajmy winnych tam gdzie ich nie ma. Winni zawalenia całego sezonu są piłkarze. Po wczoraj nasuwa się jeszcze drugie pytanie. Czemu tak jak wczoraj nie grali w poprzednich spotkaniach ? Czemu nie było takiego zaangażowania ? Czemu nie grali tak chociażby w pierwszym meczu ? Wiń na przykład głupotę Paljicia, który fauluje w polu karnym w sytuacji, gdzie nawet Yao Ming nie byłby w stanie głową sięgnąć tej piłki.
Co do Ruchu - nie mam pytań, ale czy mecz z DiscoPolo w Krakowie oglądałeś ? Ja sie naliczyłem wówczas jakichś 5-6 pomyłek sędziego Gila - pomyłek tylko w jedną stronę...... I nie chodziło mi o czerwoną kartkę Diaza na Jeżu......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując