Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1315
Stary 11.04.2012, 10:01
OMG, jak dla mnie to karny kompletnie z dupy, żaden sędzia w lidze europejskiej by tego nie gwizdnął to jest skandal. Podobnie jak karny w pierwszym meczu dla Ruchu. Bez jaj.
Odpowiedz cytując